پیام مدير عامل

موجب افتخار و خرسندی است که محصولات شرکت میثم کاغذ در بسیاری از مجموعه های معتبر ورق و کارتن کشور به عنوان کاغذی مرغوب و پاسخگوی الزامات کیفی شناخته می شود. بدون شک، این سرمایه ارزشمند با تکیه بر بیش از چهار دهه تجربه مدیران مجموعه در صنعت کاغذ و البته به لطف همت بلند و کوشش مستمر همکاران در جهت اعتلای کیفیت محصولات بدست آمده است.

به منظور حفظ و ارتقای این جایگاه، بهبود مستمر و نوآوری در محصولات و خدمات به عنوان استراتژی شرکت تعیین شده و در این راستا سرمایه گذاری های لازم در زمینه زیرساخت های تولیدی و منابع انسانی شرکت صورت گرفته است. امید است که با بهره گیری از توانمندی نیروهای مجرب و با اتکا به سرمایه اعتماد مشتریان به عنوان همراهان همیشگی خود، بتوانیم منشأ خدمات جدید به صنعت کاغذ کشور باشیم و علاوه بر مشارکت در رشد و توسعه صنعتی کشور، مسئولیت اجتماعی خویش را در حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست ایفا نماییم.


توسعه مستمر


تولید کننده سبز


تأمین کننده برتر

 

 

 

 

 

 

معرفی شرکت

شرکت تولیدی صنعتی میثم کاغذ (سهامی خاص) با هدف تولید انواع کاغذ بسته بندی در سال  ۱۳۷۴ توسط آقای حاج احمد صلصال (یکی از پیشکسوتان صنعت کاغذ و مقوای کشور) در شهرک صنعتی دولت آباد اصفهان تأسیس و تحت شماره ثبت ۱۲۴۶۷ در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید.

این شرکت در طی بیش از دو دهه از فعالیت خود، همواره به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر کاغذهای فلوتینگ، تست لاینر و کرافت لاینر کشور مطرح بوده است و در زمینه صادرات کاغذ به کشورهای دیگر نیز موفقیت هایی حاصل نموده است.

با توجه به رشد روز افزون مصرف کاغذ بسته بندی در صنایع مختلف، این شرکت بطور مستمر در جهت توسعه ظرفیت تولید و تنوع محصولات اقدام نموده و توانسته نیازهای رو به رشد و الزامات کیفی مشتریان را با موفقیت تأمین و برآورده سازد.